جهت دسترسی به جدیدترین اطلاعیه های دانشگاه، لطفا روی بخش مورد نظر کلیک نمایید.

این مجموعه در بخش فنی و مشاوره از افراد متخصص و خبره دعوت به همکاری می کند. علاقمندان میتوانند با کلیک بر روی لینک زیر، فرم را پر کنند. همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت. ذکر این نکته قابل توجه است که تکمیل این فرم هیچگونه تعهد استخدامی برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.

بخش ویژه همکاران پشتیبان امین، با هدف تجمیع اطلاعات مورد نیاز همکاران، اطلاع رسانی درون سازمانی و آموزش خدمات پشتیبان امین راه اندازی گردیده است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

متناسب سازی شده برای تمامی کسب و کارهای ایرانی


نرم افزار CRM، نرم افزاری است برای سرعت بخشیدن، کاهش هزینه ها و بهبود فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش که با هدف شناسایی و جذب مشتریان، راضی نگه داشتن آنها، تبدیل به مشتری دایمی و حفظ رابطه طولانی مدت با مشتری طراحی و تولید شده است. نرم افزار CRM تمامی ارتباطات و تماسهای پرسنل و مشتریان، نمایندگان، بازاریابان و… را به شیوه خاصی مستند می کند. نرم افزار CRM مانند دوربینی است که تمامی وقایع رخداده میان پرسنل و مشتریان را ضبط می کند و شما می توانید بدون محدودیت جغرافیایی این فیلم را مشاهده کنید و فعالیتها را زمانبندی، یکپارچه و مدیریت کنید هزینه های ارتباط با مشتری، بازاریابی و فروش را کاهش دهید و از طریق گزارشات تحلیلی برنامه بازاریابی و فروش خود را بهینه کنید. جهت خرید با شرکت پشتیبان امین تماس حاصل فرمایید.

همین امروز شروع کنید!

صرفه جویی در هزینه ها، تحت وب، گردش کار، مدیریت فرایند فروش، ساده و راحت


X